Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-10-24 00:03:18

Yumiko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 3
Punktów :   

Ohayou :D !

Cześć, mam na imię Paulina. Mam 16 lat i mieszkam w Bydgoszczy. Interesuje się muzyką, sportem, językami obcymi, kulturą japońską, motoryzacją oraz magią. Magią zajmuję się od jakichś 2-3 lat. Mam nieco doświadczeń, ale ciągle uczę się nowych rzeczy.

Jak bd chcieli pogadać to śmiało walcie na priva

Pozdrowionka

Offline

 

#2 2011-10-24 00:17:57

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ohayou :D !

Witaj! Ale żeś ogólnie napisała xD Jakiej muzyki słuchasz i jaki sport uprawiasz? Jakiego systemu magicznego używasz?  I jakie języki znasz?


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2011-10-24 17:51:51

Yumiko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ohayou :D !

Może dlatego, że nigdy nie wiem co napisać ^^ A muzyki różnej ale najczęściej to pop, rock, techno, electro, czasami jazzik, w sumie to wszystkiego po trochu zależy od dnia Sportu żadnego nie uprawiam, ale uwielbiam za to hokej i siatkówkę (chociaż nie umiem za dobrze grać). Z języków to znam angielski, niemiecki i jestem w trakcie samodzielnego nauczania języka japońskiego. Nie mam określonego systemu magicznego. Jak bd chciała mnie poznać to napisz na GG: 2718343.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.gameshoppl.pun.pl www.izabelcik.pun.pl www.automatyka.pun.pl www.playwwe.pun.pl