Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-10-22 23:22:47

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Tak jak napisałem w temacie, lepiej późno niż wcale i ja się przedstawię oraz napiszę coś o sobie.
Większość mnie i tak zna, a więc tak: imię moje do niczego nie będzie wam potrzebne więc to nie ma najmniejszego znaczenia, więc po prostu mówcie mi: Wilk. Magią zajmuję się już od paru lat i mam też swoje wzloty i upadki, z początku byłem na Wicca ale doszedłem do wniosku że ta droga nie jest chyba mi przeznaczona, najpierw chcę poznać wszystko co jest możliwe z dziedziny magii a dopiero potem obiorę swą drogę, na chwilę obecną moje działania można porównać do chaotycznych ponieważ interesuję się wszystkim i używam wszystkich systemów magicznych, a nie mam określonego żadnego stałego systemu. Czas pokaże którą drogą pójdę.

Offline

 

#2 2011-10-22 23:25:30

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Ooo wkońcu xD I wilka tu przywiało! Byle by tu się jakiś królik nie zarejestrował To moje działania też są chaotyczne bo też używam wszystkiego co mi w ręce wpadnie i nie mam określonego systemu Witaj, wilku! Stary byku! ^^


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2011-10-22 23:28:43

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Tak, łapiesz się wszystkiego ale Necronomikonu nie chcesz tyknąć. Tak samo jak Grimorum Salomona, zakazujesz mi tego dotykać a przecież to jest ciekawe! Masz opisane jak kontaktować się z duchami, przywoływać demony, podpisywać pakty, pieczętować duchem i wiele innych pożytecznych rzeczy.

Offline

 

#4 2011-10-22 23:28:52

 Diana

Super Użytkownik

19370073
Zarejestrowany: 2011-10-22
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Woda

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Cześć ;D

Offline

 

#5 2011-10-22 23:32:33

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Taak... Ale te ''pożyteczne rzeczy'' w rękach osoby która robi rytuał przy kuwecie kota jest niebezpieczna
Zresztą masz obsesję, czytałbyś i czytał to wskazuje na chęć wykonania takich rzeczy, a to wpizdu nie bezpieczne, zresztą wiesz jak już przywołasz jednego to potem nie dadzą Ci spokoju jak temu co to pisał.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2011-10-22 23:36:57

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Czepiasz się szczegółów. Jestem przyzwyczajony do odprawiania rytów pod gołym niebiem a nie w domu, a że nigdy w nim nie robiłem to popełniać błędy każdemu wolno. A jak będzie trzeba to wykorzystam tą wiedzę z Necronomikonu.

Offline

 

#7 2011-10-22 23:40:50

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Bardzo ważnych szczegółów! I właśnie nigdy nie robileś ryty w domu i popełniłeś podstawowy błąd, zaklęc z Necronomikonu też nigdy nie robiłeś, tam bardzo łatwo popełnić błąd a tam nie ma miejsca na żadne błędy. Wtedy w domu przy rycie wystarczyło pomyśleć! Nie zrobiłeś tego. To jak możesz być pewien że sobie poradzić z czymś tak poteżnym?! Nie możesz. Jesteś zbyt pewny siebie, a to człowieka gubi, pamiętaj o tym.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#8 2011-10-22 23:45:37

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Co dwie głowy to nie jedna, byłaś przy rycie i jako praktykantka magii świec, powinnaś zwrócić mi uwagę na niektóre szczegóły o których ja nie miałem zielonego pojęcia. I mam pytanie: Czy wezwiesz na pomoc, siły wyższe jeżeli podczas wywalenia obornika dopadnie Cię demon? Sadzę że jak byś nie dawała sobie rady to wezwiesz siły wyższe. Nie ma znaczenia gdzie wykonujesz dany ryt w końcu chodzi tylko o energię i w jakim celu to jest zrobione. Mnie jak demon zaatakował gdy pracowałem przy koniach, to nie było znaczenia czy wywalam gnój czy nie jak już mnie wkurzył to poprosiłem Bogów o pomoc i raczej smród obornika im nie przeszkadzał.

Offline

 

#9 2011-10-22 23:50:29

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Byłam przy rycie i mówiłam Ci żebyś kuwete zabrał, co powiedziałeś? Wiesz dobrze że walczyłam z nie jednym demonem i jak sobie nie radziłam Czarny mi pomagał, zresztą podczas ataku demona się przywołuje googformy, a najlepiej anioły. Nie ma znaczenia gdzie? Ma i to ogromne! Spróbuj wykonać ryt miłosny w kiblu, cwaniaku Chodzi o energię? Właśnie! A czy miejsca i rzeczy nie mają energii? Np. cmentarz ma złą! Czy mam rozumieć że do tego rytu w domu potrzebowałeś energii z kociej kuwety? Miejsce nie ma znaczenia kiedy masz kłopoty i prosisz siły wyższe o pomoc, w tym wypadku prośba o pomoc nie jest rytuałem! To co innego!


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#10 2011-11-16 17:15:09

 Dawian

Wtajemniczony

38445382
Call me!
Skąd: Grodzisk Mazowiecki /Warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 49
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Wszystko.

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Witaj.

Nosił wilk razy kilka, ponieśli go w szpilkach właściwie powinno byc

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

ale to 1 lepsze.


Chaos i Śmierc to koniecznośc przed Ładem.

Offline

 

#11 2011-11-21 19:21:59

Paweł:)

Wtajemniczony

38806975
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 137
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Magia ziemi, wody i krwi

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Wilk, pocieszaj Oli nieco częściej

Offline

 

#12 2011-11-22 00:44:05

 mizuki

Super Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 122
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Rószofa :3

Re: Lepiej późno niż wcale. Wilk1610.

Oli wygrałaś zdaniem "Spróbuj wykonać ryt miłosny w kiblu, cwaniaku " xDDD
Rozwalił mnie


Witam wilk obyś często się udzielał <trolling-mode> xDD


Siła nie zależy od siły mięśni, lecz od siły umysłu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rock-metal-forum.pun.pl www.schwarzwald.pun.pl www.rggu49.pun.pl www.mojepiosenki.pun.pl www.roleplaycity.pun.pl