Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-04-28 14:50:49

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Anyż

Władca - Jowisz
Rodzaj - zioło
Forma magiczna - ziarenka, korzeń, wyciąg
Żucie surowego korzenia lukrecji ogranicza apetyt i jest to świetny ( i zdrowy ) sposób na utratę wagi. ( uwaga panienki to jest właśnie dla was żebyście po jakąś chemie nie sięgały ) Wetrzyj olej w czerwoną lub białą świecę przy korzystaniu z zaklęć z odchudzającego. Dodaj ziarenka anyżu do przepisów miłosnych, aby ograniczyć pożądanie seksualne oszukującego partnera. Mieszaj z kminkiem i nacieraj świece w kształcie męskim i żeńskim, aby utrzymać wierność kochanka lub kochanki. Korzystaj z witej lukrecji, aby kontrolować energię. Zawiąż węzeł na witce i wypowiedz kilka słów na temat swojego problemu ( na przykład; nie mogę się skoncentrować, potrzebuje mieć lepsze stopnie, chcę mieć kogoś do kochania ). Zaciśnij kciukiem i środkowym palcem węźle i trzykrotnie wypowiedz swój problem, a potem zjedz witkę, żeby skupić i ujarzmić energię. Dla celów miłosnych stosuj czerwone witki, a dla pozostałych celów czarne.


opracował: ja i przyjaciele

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoreverse.pun.pl www.torcida-zaborze.pun.pl www.costam.pun.pl www.dbzpbf.pun.pl www.selora.pun.pl