Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-10-19 20:42:46

 mizuki

Super Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 122
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Rószofa :3

Psi-Ball.

Psi-Ball jest bardzo łatwym ćwiczeniem na koncentrację i można ją wykożystać ją w bardzo normalnych/codziennych celach.

1) Usiądź wygodnie i zrelaksuj się (wystarczy tyle byś mógł się swobodnie koncentrować).
2) Złóż ręce jak do modlitwy w nie wielkim odstępie (ok. 5cm)
3) Zacznij powoli (ale też nie za wolno, po chwili znajdziesz sam odpowiedni rytm) zbliżać i oddalać je od siebie.
4) Wyobraź sobie że w całym twoim ciele są kulki (obojętnie jaki kolor byle jednakowy), które wędrują po Twoim ciele przez mostek, ramiona, do dłoni, a z tamtąd do przestrzeni między dłońmi.
5) Jak poczujesz np. Ciepło, mrowienie, to znaczy że gromadzisz energię.
6) Nie śpiesz się, jak poczujesz że dłonie coraz trudniej ci zbliżyć to zmień układ dłoni jakbyś robił śnieżkę.
7) Wizualizuj że w dłoni z tych kuleczek energi robi się kula która jest bardzo twarda.
8) Następnie zabierz jedną dłoń ( wyobraź sobie że ta kula się trzyma ręki na której chcesz ją mieć) i przyłóż do ściany, następnie wyobraź sobie że ona tam zostaje.

To tak w paru punktach.

Jeśli chcesz sprawdzić czy ona tam jest to przybliż rękę do tego miejsca z którym powinna być kula (jakieś 10cm od ściany) i oddal o jakieś 5cm rękę i przybliż znowu. Jeśli chcesz możesz zwiększyć odległość.
W późniejszych etapach ćwiczeń samemu znajdziesz rdzeń kuli. Ja wyczuwam np. Ciepło.

Te ćwiczenie można robić dosłownie wszędzie, szczególnie gdy się przebrnie "ten pierwszy raz".

Tak więc powodzenia
Mizuki

Ps. Jeśli się to opanuje zapraszam do działu żywiołów :3


Siła nie zależy od siły mięśni, lecz od siły umysłu...

Offline

 

#2 2011-10-19 20:59:26

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Psi-Ball.

Ja nie wizualizuje, i czuje energię tylko w dłoniach, i większość ludzi nie widzi swojego psi balla, tylko czuje, żeby go zobaczyć, trzeba mieć otwarte czakrę trzeciego oka.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2011-10-19 21:02:42

 mizuki

Super Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 122
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Rószofa :3

Re: Psi-Ball.

To jest ćwiczenie dla początkujących więc nie dziw się że pisze "wizualizuj" itp. itd.
Jak zrobi się pierwszą kulę to praktycznie od razu przechodzi się do tego że wystarczy własna wola by zrobić kulę.


Siła nie zależy od siły mięśni, lecz od siły umysłu...

Offline

 

#4 2012-02-28 16:13:04

 Nemezis

Użytkownik

32504867
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Żywioł: Woda
WWW

Re: Psi-Ball.

Nie wiedziałam właściwie, gdzie to napisać. Wydawało mi się, że będzie najbardziej odpowiednie, jeśli zrobię to tutaj. W razie czego, proszę na mnie nakrzyczeć

No więc, położyłam się. Zaczęłam ruszać dłońmi, jakoś tak później samo mi to wychodziło. Skupiłam się na przestrzeni między rękoma. Po naprawdę krótkiej chwili, poczułam mrowienie. Coraz większe, dłonie mi zdrętwiały. I poczułam, jakbym miała w dłonie linki, które się naciągają, kiedy oddalam ręce, a gdy je zbliżałam miałam wrażenie, że pomiędzy nimi mam coś, czego nie powinnam... Jakby to ująć, zmiażdżyć. Nie wiem skąd mi się to wzięło, ta myśl mi tak przyszła samo z siebie, że nie powinnam teraz łączyć dłoni. Miałam je ok. 7 - 10 cm od siebie. Cały czas czułam to wszystko mocniej - aż w końcu dałam się chyba zbyt bardzo ponieść emocjom bo wszystko wróciło do fazy początkowej, kiedy dłonie tylko mrowiły.

Więc pytam - czy to tylko moja wyobraźnia, czy jednak coś udało mi się zdziałać?


Pamiętaj, pamiętaj piąty listopada,
Zdradę i spisek prochowy.
Nie znam powodu,
Dla którego ta zdrada
Miałaby być zapomniana

Offline

 

#5 2012-02-28 16:39:39

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Psi-Ball.

Prawie wyszłaś.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2012-05-16 19:55:02

Hanibal934

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Psi-Ball.

Niesamowite tą techniką zrobilem psi-balla za pierwszym razem

Offline

 

#7 2012-05-16 22:20:06

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Psi-Ball.

Każdemu wychodzi niezależnie jakiej byś techniki na stworzenie spibala nie próbował za każdym razem wyjdzie bo to tak naturalne jak sranie czy spanie

Offline

 

#8 2012-05-21 15:07:45

 Yorgo

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 25
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Nie, dzięki

Re: Psi-Ball.

Wczoraj próbowałem coś takiego zrobić i z tego co piszecie to chyba wyszło za pierwszym razem. Wcześniej nie korzystałem z dobrodziejstw energetyki ale medytuję więc pomyślałem, że mógłbym uczynić to kiedyś przyjemnym i pożytecznym. Jak zbliżałem ręce do siebie to wydawało się, że kula jednak tam jest i stawia opór. Ucieszyłem się, jednak ciężko pogodzić się z tym, że to jakaś mistyczna kula mocy, a nie zwyczajne zdrętwienie rąk, które jakby nie patrzeć, jest nieuniknione i usprawiedliwione ich dłuższym bezruchem.

Mam tymczasem inne pytanie. Nie próbowałem jeszcze manipulować tą energią. Co dzieje się z takimi kulami mocy zostawionymi na przykład na półce? Przypuśćmy, że codziennie kładę jedną kulę obok siebie na meblach i pewnego dnia chce je wykorzystać do czegoś - to możliwe, czy one w jakiś sposób same się rozpuszczają?

Ostatnio edytowany przez Yorgo (2012-05-21 15:08:06)


http://4.bp.blogspot.com/-wd6-C_SG9HU/T3Xok6m_rcI/AAAAAAAADRw/4vXoEyEd24c/s1600/170px-Ismail_lion_7.png

Offline

 

#9 2012-05-21 15:12:29

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Psi-Ball.

Ojć. Ciężka sprawa. Energa się wytraca jeśli jej nie zapieczętowałeś, albo jeśli non stop nie kontrolujesz jej pobytu w tamtym miejscu. Każdy przedmiot wytwarza aurę i jakąś energię. To tak jak zrobienie kuli oleju i pozostawienie jej wśród ogromu innych płynów. Bez odpowiedniej otoczki wymieszają się. Jeśli chcesz kolekcjonować swoje Psi-balle to proponuje zamykać je w czymś. W zwojach, kamieniach i innych takich, potem pieczętować i upewnić się że nic nie rozproszy energii zamkniętej w twoich przedmiotach.


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

#10 2012-05-21 17:36:52

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Psi-Ball.

Niestety energia jest ulotna i właśnie dlatego jak ktoś chce np. powędrować gdzieś ze swoim psi ballem to ledwo wstanie i już go nie ma (to jest do wyćwiczenia).


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#11 2012-08-31 12:34:42

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Psi-Ball.

Dziękuje, bardzo pomocna technika. Psi-ball zrobiony za 2 razem, czułem bańkę, lekkie mrowienie w koniuszkach palców oraz ciepło które otaczało psi-balla


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#12 2012-09-02 20:46:57

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Psi-Ball.

Zajebista interpunkcja chłopie. A poza tym, jak Ci się udało zrobić 2 psi-balle jeżdżąc na rowerze? Musisz mieć zajebisty refleks


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#13 2012-09-23 18:05:25

IceQ

Administrator

28960829
Zarejestrowany: 2012-09-21
Posty: 0
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Wiatr
Rodzaj praktykowanej magii: Magia Wiatru

Re: Psi-Ball.

Ja to zrobiłem wyszło za pierwszym razem tylko  teraz jak robię nie czuję tego no jakby balona kiedy przybliżam dłonie to odpycha to właśnie nie wiem czy to wychodzi mi czuje tylko ciepło i mrowienie ale nie czuje tego magnetyzmu pomóżcie mi proszę był bym bardzo wdzięczny


życie jest krótkie a śmierc długa...

Offline

 

#14 2012-09-23 19:51:30

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Psi-Ball.

No bo właśnie ma odpychać.

Poza tym napisałam Ci na PW że tutaj już nie piszemy, tylko kopiujemy posty na nowe forum no i przekierowujemy nowych na nowe. To forum to już wrak, zapraszamy na: http://witchcraft.org.pl


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.priv-serwer.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.eaa.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.humans.pun.pl