Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-06-30 01:35:30

 Jerwal

Wtajemniczony

11262345
Skąd: oklice Żywca
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 102
Punktów :   
Żywioł: ZIEMIA

Ciekawy temat :P

Miśki moje kochane mam znajomego który walczy na ringu w stylach mieszanych, niedługo są zawody na śląsku, potem ogólnopolskie. Mam w związku z tym prośbę, związaną ze stworzeniem dla niego wsparcia z płaszczyzny astralnej w postaci amuletu i pieczęci. Sugerował bym amulet oprzeć na symbolu ognia z magi żywiołów i wkuć tam definitywnie runę "sowelo". Koleś utożsamia się z wilkiem i nie wiem co tam jeszcze wsadzić, dlatego proszę o pomoc. A co do pieczęci to musi być jego własna, żeby mieć na co energię wysyłać. Z góry dziękuje  za okazaną pomoc.


Pozdro.


a ja myślę że jeżeli magia istnieje to lepiej się na niej znać niż nie znać

Offline

 

#2 2012-06-30 12:53:16

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Ciekawy temat :P

Amorte Jerwal,

Planowałem opisać pewną metodę tworzenia bindrun. W niedzielę wieczorem postaram się podać ci tutaj moją propozycję takiego talizmanu (amulet - chroni przed negatywnymi wpływami i jest pasywny).


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#3 2012-06-30 17:42:00

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Ciekawy temat :P

Skoro koleś utożsamia się z wilkiem to najlepiej niech będzie zrobiony z kła wilka będzie w tedy ten amulet lepiej oddziaływał na niego wkucie runy nie jest trudne właściwie wystarczy ją wyryć i poświęcić a tu można już pokombinować  bo można poświęcić przy pomocy jednego żywiołu albo wszystkich 4 zależy ile masz czasu jeśli sporo to można się pobawić ale nie wolno za wiele do jednego amuletu bo w tedy mogą na siebie źle oddziaływać poszczególne operacje magiczne wykorzystane w trakcie produkcji takiego talizmanu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spox-bakugany.pun.pl www.slipup.pun.pl www.lifeofnarutorpg.pun.pl www.playmt2.pun.pl www.pes-scena.pun.pl