Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-11-16 17:33:55

 Dawian

Wtajemniczony

38445382
Call me!
Skąd: Grodzisk Mazowiecki /Warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 49
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Wszystko.

Witam

Witam jestem Dawian, moderator tego forum niektórzy już mnie tutaj znają moja profesja to Magia Natury ogólnie jednak moje względy należą do Magii Powietrza, Drzew i Kamieni, jeśli chodzi o podstawy to znam je dobrze, rzeczy które mnie w tej chwili interesują to fazy księżyca, natura, człowiek i ogólnie cały świat ale moją uwagę szczególnie przykuwa kamień filozoficzny i nie dajce się zwieść to nie tylko zwykła bajeczka.

Jak pisałem wcześniej znam już tutaj parę osób jak np. konicziu czy Wilk, Arda także ale nie aż tak dobrze, i kto to jest ta Olimpia widać że wgl się nie zna na Arkana magii .


Chaos i Śmierc to koniecznośc przed Ładem.

Offline

 

#2 2011-11-25 10:26:46

Erarichi

Gość

Re: Witam

Kamień filozoficzny powiadasz?? Jak już pewnie wiesz, kamień filozoficzny to środek, który ma na celu zmienić zwykły metal w złoto. Tutaj jest haczyk, ponieważ to znaczenie nie jest dosłowne.
Kamień filozoficzny możemy porównać z działaniem.
Natomiast złoto z oświeceniem.
Czyli wnioskujemy, iż kamień filozoficzny to działanie, które prowadzi nas do oświecenia.
Według wielu znanych magów, owe oświecenie jest równoznaczne z wyzbyciem się swojego zatrutego ego i połączeniem z absolutem, bogiem.

Alchemia to bardzo ciekawy dział, interesuję się tym i rozmyślam jak można wyzbyć się ego.

 

#3 2011-11-25 13:16:49

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Witam

Dawian jesteś Adminem xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2011-11-26 10:27:37

Paweł:)

Wtajemniczony

38806975
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 137
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Magia ziemi, wody i krwi

Re: Witam

Hej Dawian, pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.automatyka.pun.pl www.gameshoppl.pun.pl www.izabelcik.pun.pl www.pokebattlearena.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl