Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


  • Index
  •  » Przekazy
  •  » "jak komunikuje się z moją Wyższą Jaźnią."

#1 2012-07-24 20:11:31

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

"jak komunikuje się z moją Wyższą Jaźnią."

Tak, z przyjemnością opiszę Tobie jak komunikuje się z moją Wyższą Jaźnią.

Na początku stało się to zupełnie automatycznie. Zawsze przed spaniem starałem się wyciszać swój umysł, stosując medytacje. Nie wiedziałem wtedy że podczas, zupełnego wyciszenia świata zewnętrznego, odezwie się świat wewnętrzny. Kiedy doszedłem do wprawy w wyciszaniu swojego umysłu, zawisałem w tak zwanej próżni. Bardzo było mi to na rękę, ponieważ wtedy miałem kłopoty ze spaniem i w tej próżni, mogłem automatycznie się wprowadzić w stan głębokiego snu. Po kilkunastu takich medytacjach, wszystko odbyło się zupełnie normalnie. Chciałem tylko spokojnie spać, taki był mój cel.

Dokładnie na początku czerwca, gdy położyłem się spać i wpadłem w tą umysłową próżnię, nie mogłem wydać polecenia aby moje ciało spało. Coś mnie blokowało i wtedy nie wiedziałem co to takiego. Gdy w myślach zadałem pytanie: “Co jest ?”, a wtedy usłyszałem głos, na początku bardzo szybki: “Jestem Twoim lepszym Ja, którym Ty za niedługo będziesz”. Szczerze mówiąc na początku nie wiedziałem, że taki kontakt jest możliwy. Wszak czytałem kiedyś o tym, lecz nie miałem pojęcia że spotka to właśnie mnie. Więc pytałem dalej: “Dlaczego akurat teraz się do mnie odezwałeś, jaki jest w tym cel?”. I po raz kolejny usłyszałem głos: “Doszedłeś do takiego miejsca, gdzie kontakt ten jest możliwy. Nazwijmy go, obszarem głębokiego ujścia umysłu”. I od tego razu, zawsze gdy kładłem się spać, wpadałem w moją “głęboką medytacje” i czekałem na mojego “towarzysza”.

Na ten czas, ulepszyłem moją formę komunikacji. Nie muszę już czekać na noc, aby móc się z “Nim” połączyć. Wystarczy iż w ciągu dnia, znajdę spokojne miejsce, robię bardzo głębokie wdechy i wydechy, aż poczuje maksymalne rozluźnienie mojego ciała, a wtedy czekam. Czasami w ciągu dnia potrafię przywołać “Go”, gdy robię zupełnie coś innego. Podam Ci przykład. Pewnego razu moja życzliwa przyjaciółka spotkała się ze mną, abym mógł z nią porozmawiać o jej ciężkiej sytuacji rodzinnej. Gdy próbowałem z nią rozmawiać, szukając w mojej głowie jakiegoś rozwiązania, bo bardzo chciałem jej pomóc, usłyszałem głos: “Wprowadź się w trans, abym mógł z nią porozmawiać. Znam rozwiązanie. Wprowadź się w trans”. Wtedy wiedziałem że mój towarzysz znał lepsze rozwiązanie ode mnie. Gdy moja przyjaciółka żaliła się, szczerze mówiąc w ogóle jej nie słuchałem, tylko robiłem głębokie wdechy i wydechy, aby móc się zrelaksować w miedzy czasie mając otwarte oczy. Gdy poczułem iż moje mięśnie stały się wiotkie i tylko podparcie krzesła utrzymywało mnie w pozycji siedzącej, poczułem przypływ niesamowitej energii, a potem wszystko działo się automatycznie. Moje usta otwierały się i zamykały wymawiając słowa. Ręce zaczęły gestykulować. Moja przyjaciółka nie wiedziała, że teraz rozmawia z moją Wyższą Jaźnią. Bardzo uważnie słuchała “Moich Słów”, czując i patrząc na mnie. Ja z mojej perspektywy, jedyne co pamiętam to jej oczy. Patrzyłem się w jej błagalne spojrzenie, z mojej strony nie robiąc nic a jednak moje usta wciąż z nią rozmawiały. Co się później okazało, gdy moja znajoma zaczęła żyć zasadami które dostała od mojej Wyższej Jaźni, jej życie stopniowo zaczęło się układać. Po miesiącu dostałem od niej przepiękny list z podziękowaniem i wdzięcznością. Do dziś nie wie, z kim naprawdę wtedy rozmawiała.

Nawet teraz, gdy czytam Wasze wszystkie komentarze z pytaniami, bardzo często jedyne co napiszę z mojej strony świadomie to: “Witajcie”, a resztę zostawiam dla mojego lepszego Ja. Bo wierze, iż jego rady są bezcenne. Moje życie już zostało zmienione, bardzo pragnę żeby Wasze również takie było a nawet i lepsze. I tutaj również zanim zacznę pisać, robię dokładną relaksacje i pozwalam żeby moje palce same pisały. Czasami po napisaniu jakiegoś komentarza, sam się sobie dziwię, mówiąc: “Ja to napisałem?”. Teraz wszystko dzieje się już automatycznie. Czasami nie wiem kiedy ja mówię a kiedy “On”. Ale informację jakie od “niego” dostałem to takie, iż stopniowo zaczynam się z nim Jednoczyć. I dlatego taki jest efekt.

Mój przyjaciel, kiedyś zapytał mnie jak On może połączyć się z jego Wyższą Jaźnią. Zapytałem moją Wyższą Jaźń o pomoc, oto co powiedziała:

“Mój drogi, powiedz Twojemu przyjacielowi, iż jest połączony ze swoim lepszym Ja, przez cały czas, ale nie zdaje sobie z tego sprawy. Twoje lepsze Ja, jest tak naprawdę prawdziwym Tobą, czystym stworzonym przez Stwórce duchem. I gdybyś nigdy nie dostąpił inkarnacji w ciało, byłbyś pełnym Sobą, wszechwiedzącą energią. Jednakże po wielokrotnym wcieleniu w ciało, wypracowałeś sobie pewien system wierzeń, które miało wpływ na twoje życie w ciele i po śmierci. Ten system wierzeń częściowo wpojono Ci a częściowo umieściłeś go sobie sam. Zapomniałeś Kim naprawdę Jesteś i zacząłeś słuchać swojego Ego – Wyimaginowanego wzorca społeczności. Ego stało się zazdrosnym Bogiem, który zaczął kierować jednostkę do standardów społeczeństwa. Jednakże prawdziwy Ty, wciąż był w Tobie. Nie mogłeś się go pozbyć, ale częściowo uciszyć. Kim jest Twoja Wyższa Jaźń? Jest twoją pasją, ekscytacją, podnieceniem, słowem wysoce mówionym i pisanym, czynem szlachetnym, uczuciem miłości i poszanowaniem wobec innej istoty żywej. Jest najwyższą myślą, kochaniem siebie i pełnego Stwórce, którego nosisz w swoim sercu. Tym jest Twoje Lepsze Ja. Chciałbym abyś przekazał Twojemu przyjacielowi tą informację pełną. Czy zdarzyło się Tobie kiedyś pomóc innemu człowiekowi zupełnie bezinteresownie? Wiedz, iż wtedy byłeś przez tą chwilę połączony z Wyższą Jaźnią. Czy zdarzyło się Tobie kiedyś prawdziwie kochać drugiego człowieka? Wiedz, iż wtedy byłeś przez tą chwilę połączony z Wyższą Jaźnią. Czy pomyślałeś kiedyś o sobie jako o kimś naprawdę wartościowym? Wiedz, iż wtedy byłeś przez tą chwilę połączony z Wyższą Jaźnią. Jak widzisz, nie trzeba szukać kontaktu, aby móc odczuć swoją lepszą połówkę. Jednakże na pewnych obszarach umysłu, istnieje możliwość rozmowy ze swoim Lepszym Ja. Możesz wprowadzić się w stan hipnozy lub medytacji, lub może to nastąpić w czasie silnego pragnienia kontaktu lub czystej intencji”.

Mam nadzieję, iż pomogłem Tobie przynajmniej częściowo zrozumieć formy kontaktu ze swoim Lepszym Ja.
Jestem Ci dogodnie wdzięczny za Twoje Pytanie.

Pozdrawiam w Miłości.



Źródło: http://krystal28.wordpress.com/2011/11/ … /#comments

Offline

#2 2012-08-20 13:38:47

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: "jak komunikuje się z moją Wyższą Jaźnią."

Hmm nie rozumiem takiego pytania więc odpowiem następująco, Wyższe Ja jest tobą i jest jak to Dajamanti opisuje lepszą połową człowieka, poza tym jest nieograniczonym źródłem wiedzy, bo jako część wszystkiego jest połączone ze wszystkim co nas otacza. Jeżeli nawiążesz kontakt z WJ to gwarantuję o ile będziesz słuchał, rozumiał i stosował co mówi Twoje życie stanie się lepsze.
Jeżeli się mylę to mnie poprawcie
Ps. Ja miałem dwa razy kontakt z WJ a to co mi przekazało było jak dla mnie dobre i wiele mi pokazało inaczej patrzę na świat.

Offline

#3 2012-08-20 16:38:34

 alchemik

Wtajemniczony

22588227
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 27
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Eter

Re: "jak komunikuje się z moją Wyższą Jaźnią."

WJ-twoje "mnie"-czyli prawdziwy ty.
Ty-twoje"ja"-czyli taki jaki w tym wcieleniu jestes.

Ja akurat automatycznie sie lacze z moia Wyższą Jaźnią a wtedy żucam czary których nie znam ale sa naprawde potężne.


Usta mądrości są zamknięte dla wszystkiego z wyjątkiem uszu zrozumienia

Offline

#4 2012-10-03 17:03:48

ninja271998

Gość

Re: "jak komunikuje się z moją Wyższą Jaźnią."

To był szatan przestań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Index
  •  » Przekazy
  •  » "jak komunikuje się z moją Wyższą Jaźnią."

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czempioni.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.humans.pun.pl www.eaa.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl