Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » LD
  •  » Programowanie świadomości w 'realu' do LD

#1 2012-02-08 20:43:42

 Trevius

Wtajemniczony

11173314
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 29
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Ogień/Powietrze/Woda/Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wielu rodzajów używam

Programowanie świadomości w 'realu' do LD

Słownik:
ET - ang. environment  check, sprawdzenie otoczenia czy w okół nas nie widać abstrakcji sennej lub zmian prawdziwej rzeczywistości.
RT - ang. reality check, test rzeczywistości, wykonanie czynności pokazującej możliwość abstrakcyjności snu.

Sposoby programowania świadomości:
1. "Talizmany"/"Totemy" - gdy spojrzymy na nie zaczniemy ET i/lub RT lub same uzmysłowią nam abstrakcje senną:
    - dłonie
    - buty
    - niebo
    - drzewa
    - rzecz najczęściej przy sobie noszona

2. Ludzie - ET i/lub RT gdy spotkamy:
    - rodzine
    - znajomych
    - przyjaciółkę lub przyjaciela
    - byle nieznajomego, z którym dojdzie do kontaktu

3. Otoczenie - ET i/lub RT gdy jesteśmy na przykład w różnych:
    - pomieszczeniach
    - budynkach
    - parkach, lasach czy w górach
    - ulicach, placach
    - miastach lub państwach
    - sklepach, targach, barach czy restauracjach

4. Spożywanie - ET i/lub RT przed, podczas i po np:
    - jedzeniu
    - piciu
    - paleniu

5. Ruch - ET i/lub RT gdy zaczynamy:
    - stać
    - kucać
    - siedzieć
    - leżeć
    - biegać

6. Wygląd - ET i/lub RT gdy zaczynamy:
    - przebierać się
    - ubierać się

Dodatkowe informacje:
Jak najczęściej sprawdzanie rzeczywistości nauczy nas pamiętania o rzeczywistości, ukształtuje nam świadomość, więc im częściej sprawdzamy gdzie jesteśmy tym częściej odzyskujemy świadomość, a im częściej odzyskujemy świadomość w świecie rzeczywistym tak samo często będziemy odzyskiwać ją we śnie.

Wiem że, żeby przy tym wszystkim sprawdzać świadomość, to non stop by trzeba było to robić, a to jest męczące. Wystarczy zapamiętać kluczowe rzeczy/ruchy/cechy które dość często pojawiają nam się we śnie i zaprogramować siebie na nie tak byśmy wiedzieli, że jak przydarzą się jeszcze raz, oznaczać to będzie dla nas świat snów.

a teraz
PRZYKŁAD:
'Śni mi się co jakiś czas rwąca woda. Raz gdzieś nad morzem, raz nad rzeką, czasami jakaś powódź, a nigdzie w otoczeniu w świecie realnym nie spotykam czegoś takiego. W takim wypadku za każdym takim snem, oraz kiedykolwiek tylko mogę, wmawiam sobie formułkę "jeżeli będę nad rwącą wodą będę we śnie". Dzięki temu w pewnym momencie, będąc nad wodą, sprawdzam rzeczywistość, a wtedy okazuje się że jestem we śnie.'

PRZYKŁAD 2:
'Śni mi się często że znajduję pieniądze lub dostaje od kogoś (każdemu ich mało ), a ból rano, gdy się budzimy bez gotówki, jest ogromny xD w każdym bądź razie programuje formułkę "jak kiedykolwiek znajdę pieniądze to na pewno będzie sen!", lub bardziej ogólnie (najlepsze dla początkujących) "Jak zobacze pieniądze znaczy że jestem we śnie!" - w tym przykładzie jest bardzo ogólnie wzięte to pod uwagę bo dość często widzi się pieniądze czy to w sklepie, czy swoje, czy gdziekolwiek indziej, ale dzięki zapamiętaniu i robieniu RT przy każdym spotkaniu się z pieniądzem mamy większe szanse na LD'

PRZYKŁAD NA KOSZMARY:
' Tu najlepiej ułożyć formułke i dobrze ją zapamiętać, jak najlepiej - "gdy będę się czegoś bać (/obawiać) to na pewno będzie sen!!!", możecie to wręcz wykrzyczeć do swoich wszystkich świadomości'
(dla mnie koszmar nie stanowi żadnego problemu, czy to zombii mnie goniący czy tyranozaur, zazwyczaj zaczynam je konsumować  a one znikają :DDD albo zablokować ich ruchy, padają jak muchy)

Rada dla początkujących:
Jak najwięcej sprawdzania rzeczywistości w jeden dzień, od rana do wieczora, przy wszystkim czym sie da (nie siedzieć przy komputerze ani TV bo wtedy się nie myśli o swojej istocie w ogóle, jak już musicie to na chwile wciąż sprawdzając rzeczywistość) sprawdzać rzeczywistość (RT). Gdziekolwiek jesteście, patrzcie na ręce, RT, na nogi, RT, na sufit/niebo, RT itd. a gwarantuję że w nocy będziecie mieć LD.
(Pewnego wieczoru raz znajomym opowiadałem o LD i OBE, bo byli zainteresowani, i jednemu w pewnym momencie kazałem zrobić kule ognia, postarał się ale wiadome, lipa, i zaprogramowałem mu formułkę "jak uda Ci sie zrobić kule ognia to znaczy że jesteś we śnie!"... następnego dnia napisał mi że śnił mu się wczorajszy wieczór, i w momencie kiedy kazałem mu zrobić kule ognia, a on zaczął ją robić, to zrobił ją wtedy skapnął się że jest w LD... także ten szczęściarz pierwsze swoje LD otrzymał w mgnieniu oka )


...
Wiara Największą Siłą
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.

Offline

 
  • Index
  •  » LD
  •  » Programowanie świadomości w 'realu' do LD

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.selora.pun.pl www.dbzpbf.pun.pl www.narutoreverse.pun.pl www.souledge.pun.pl www.torcida-zaborze.pun.pl