Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-01-17 18:38:24

xao

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 27
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Rodzaj praktykowanej magii: Chaos, krwi,czarna,energetyka

Wysoka Magia Krwi

Na czym mniej więcej polega magia krwi już wiecie... Jednak to z czym macie styczność na tym forum ja nazywam "niską magią krwi".
A więc na czym polega niska magia krwi?
Niska magia krwi to wykorzystywanie własnej krwi aby dostać się do zawartej tam energii życiowej (nie mylić w żaden sposób ze zwykłą energią... ale to chyba już wiecie   ).
A na czym polega "wysoka magia krwi"?

To wykorzystywanie energii życiowej bez konieczności okaleczania się itd. Czyli jest to magia krwi...bez krwi ^^ Tak wiem, że to może wydawać się wam dziwne ale w ten sposób ten rodzaj magii staje się o wiele bardziej wydajny. Jednak niebezpieczeństwo również wzrasta, bo kiedy zużyjemy zbyt wiele energii życiowej najprawdopodobniej czeka nas śmierć. A sama energia życiowa odnawia się baaardzo powoli , przykład:
Kiedy zużyjemy tak dużą ilość tej energii, że czujemy iż "jeszcze trochę i koniec ze mną" to czas odnowy może wynosić NAWET pół roku. Wtedy nasze ciało fizyczne jest o wiele słabsze, podatne na choroby itd. Zdarzają się przypadki, że energia życiowa odnawia się prawie tak szybko jak zwykła jednak jest to niesamowita rzadkość, która nie wynika z przypadku... Dlaczego tak się może stać nie będę się rozpisywał

Teraz pewnie chcecie się dowiedzieć jak kontrolować ową energię... I tu pojawia się problem. Nie da się tego opisać/wytłumaczyć nawet kiedy ma się kontakt w realu z daną osobą a co dopiero opisać na forum... Więc powiem jak ja się tego nauczyłem:
Opiekun... Dlaczego on? Ponieważ jest częścią ciebie, on ci to pokaże , pomoże poczuć energię życiową. Dodam, że jest to bardzo trudne i dzięki temu, że będziecie się tego uczyć od opiekuna nowi którzy nie są jeszcze gotowi i tak nie będą mogli się tego nauczyć, ponieważ to opiekun stwierdzi czy jesteście gotowi...

Artykuł w pełni napisany przeze mnie. Wszelkie prawa zastrzeżone, nie zezwalam na kopiowanie bez mojej zgody.

Offline

 

#2 2012-01-18 19:55:02

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Wysoka Magia Krwi

Krew to afrodyzjak dla różnych bytów, ostatnio mój uczeń który jest początkujący, wziął się bez mojej wiedzy za magię krwi i ściągnął na siebie demona - co prawdy słaby ale wiesz... W każdym razie dla niego był udręką a dla mnie pestką


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-02-04 13:04:47

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Wysoka Magia Krwi

No no no, może i magia krwi mnie nie kręci, ale jak zaczęliście o tej srebrnej... xD

Właściwie co do artykułu.
Mam pytanie. Czy kiedy zużyjemy energię z krwi to czy nie powinna się ona zregenerować wraz z przyrostem nowych krwinek, osocza i tak dalej, czyli w przeciągu 2 miesięcy? Czy to tak nie działa?


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

#4 2012-02-06 21:30:02

xao

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 27
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Rodzaj praktykowanej magii: Chaos, krwi,czarna,energetyka

Re: Wysoka Magia Krwi

To trochę trudno wyjaśnić ponieważ niby ta energia jest w krwi a tak naprawdę nie pochodzi stamtąd. Krew ją tylko "transportuje" nie za bardzo wiem jak to wytłumaczyć... W każdym razie ta energia pochodzi z głębi ciała astralnego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pkbud10.pun.pl www.czempioni.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.eaa.pun.pl www.humans.pun.pl