Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-03-12 12:42:04

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Selenit

Nigdy się tym kamieniem nie interesowałam... Ale, że ostatnio wilk1610 znalazł dwa wielkie selenity w stanie surowym to...
Selenit jest uważany za kamień księżyca, to co mnie zainteresowało to to że nigdy nie czułam takiej mocy i energii od kamienia, jak się okazało Selenit jest jednym z najsilniejszych kamieni i zrobił nam nie lada niespodziankę xD Włożony do gorącej kąpieli zsyła wizje i kontaktuje z bytami, dodaje mocy i siły, oddala zły nastrój, wszelkie kompleksy, pomaga nam zauważyć nasze mocne strony - skubaniec położony na trzecim oku aktywizuje je, włożony pod poduszkę sprowadza prorocze sny, poprawia energie w pokoju w którym się znajduje, ochrania oraz oczyszcza. Jest bardzo delikatny, można go zarysować nawet paznokciem! I tutaj przestroga! Ten kamień nie nadaje się do oczyszczenia w soli! Ona go uszkadza. Więc oczyszczać go pod zimną wodą, pod ziemią itp. Nadaje mu mocy oczywiście Księżyc! Więc jak go ładujecie to nie w promieniach słońca, bo traci swoje właściwości - przynajmniej tak myślę, nie jestem tego pewna na wszelki wypadek ładować go tylko w pełnię Księżyca tutaj jestem pewna, że to wzmocni działanie Selenitu.
Ma delikatną, łagodną energię i łata dziury w aurze <3 Pomocny w medytacji, łatwo wbić się w trans, ma właściwości uzdrowicielskie.
W skrócie jest do rany przyłóż, kojarzy mi się z zodiakalną Wagą lub Rakiem

No to chyba tyle z moich dotychczasowych spostrzeżeń, na temat kamienia - jak jeszcze coś zauważę to dopiszę


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-03-17 19:44:23

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Selenit

Bardzo ładnie Jako żem waga to do mnie elegancko pasuje.
I mała przestroga, jak jesteście chorzy to nie używajcie selenitu w kąpieli - ja tak zrobiłem, i najpierw pokazała mi się jakaś łysa pała, potem jakiś czerwony demon z rogami, później następny a ostatni co się pokazał powiedział coś takiego: ''po tym co zrobiłeś wilku, śmiesz się jeszcze pokazywać?''. Pamiętam jeszcze, że któregoś trzymałem za gardło i się na tym wszystko skończyło.
No i spory ubytek energii...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.selora.pun.pl www.dbzpbf.pun.pl www.costam.pun.pl www.souledge.pun.pl www.torcida-zaborze.pun.pl