Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-03-25 18:05:10

 Nemezis

Użytkownik

32504867
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Żywioł: Woda
WWW

Wyciszenie otoczenia.

Hmmm... Ja z nietypową prośbą

Otóż mam pewien problem. U mnie w domu ciszą to się raczej nie grzeszy. A że potrzebuję skupienia, to pytam - istnieje coś (zaklęcie, cokolwiek), co pozwoli mi na zachowanie ciszy w jednym pokoju, albo chociaż wyciszenie zmysłu słuchu tylko u mnie na chwilę?

Bo w taki sposób to skupić się mogę tylko w nocy, a mi diabelsko to przeszkadza.

Z góry wielkie dzięki za pomoc

Ostatnio edytowany przez Nemezis (2012-03-25 18:07:05)


Pamiętaj, pamiętaj piąty listopada,
Zdradę i spisek prochowy.
Nie znam powodu,
Dla którego ta zdrada
Miałaby być zapomniana

Offline

 

#2 2012-03-25 18:20:22

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Wyciszenie otoczenia.

Spróbuj nauczyć się tak medytować aby odciąć się od wszelkich dźwięków.

Jednak z magicznych propozycji, proponuję Ci zapalenie białej świecy, kryształ górski, inwokację żywiołów aby to wszystko wyciszyły. Zawsze możesz muzykę relaksującą (nie przeszkadza w magii, służy do skupienia oraz koncentracji między innymi) sobie zrzucić na fora i słuchać w słuchawkach.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-03-26 09:00:52

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Wyciszenie otoczenia.

Zawsze możesz zaprogramować swój umysł tak aby te hałasy odbierał jako coś przyjemnego i relaksującego.

Offline

 

#4 2012-04-13 01:12:54

 Yorgo

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 25
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Nie, dzięki

Re: Wyciszenie otoczenia.

konidziu napisał:

Zawsze możesz zaprogramować swój umysł tak aby te hałasy odbierał jako coś przyjemnego i relaksującego.

Zgadzam się. Polecam film z Björk w roli głównej "Tańcząc w ciemnościach".

"Selma pochodzi z Europy Wschodniej. Do Stanów przyjechała, żeby zarobić pieniądze na operację swojego syna Gene'a, który traci wzrok. Ciężko pracuje i oszczędza każdy grosz, ale dziedziczna wada wkrótce to właśnie ją pozbawia wzroku. Jednak Selma nie załamuje się. Posiada bowiem pewien sekret, który pozwala jej przetrwać. Gdy wydarzenia zaczynają ją przerastać, w wyobraźni przenosi się do świata musicalu. Radość, której skąpi jej życie, jest tam, w marzeniach, dzięki nim łatwiej jej znosić życie... które tak kocha."
źródło: filmweb.pl

Od niedawna pracuję w dosyć głośnym zakładzie, a nie lubię hałasu. Teraz huk maszyn zastępuje mi ciszę w domu i już nie raz odleciałem dźwigając stukilogramowe grzejniki w rytm wybijania firmowego logo przez grającą w takt maszynę.

Możesz też poprosić rodzinę o wyrozumiałość przez te 20 minut dziennie, żeby ściszyli telewizor i mówili spokojniej. Taki matowy dźwięk zza ściany to już tylko formalność.

Ostatnio edytowany przez Yorgo (2012-04-13 01:24:04)


http://4.bp.blogspot.com/-wd6-C_SG9HU/T3Xok6m_rcI/AAAAAAAADRw/4vXoEyEd24c/s1600/170px-Ismail_lion_7.png

Offline

 

#5 2012-04-13 11:24:18

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Wyciszenie otoczenia.

Ja mogę dodać tylko od siebie jedną rzecz.

U nas w Wałbrzychu w takim jakby klubie Buddyjskim xD podczas medytacji gdy Cię coś rozprasza powinno się powtarzać "Słyszę, słyszę, słyszę". Niczym mantrę. To pozwoli Ci się skupić na wypowiadanych słowach i po którymś razie w ogóle nie zwrócisz uwagi na otaczające Cię dźwięki. Działa całkiem nieźle.


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

#6 2012-04-14 07:51:44

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Wyciszenie otoczenia.

Nie koniecznie musi być słowo " słyszę " może być dowolne słowo, bo tu chodzi aby skupić się właśnie na tym słowie.

Offline

 

#7 2012-04-16 11:49:05

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Wyciszenie otoczenia.

W sumie prawda, ale mówiąc "słyszę" dajesz znać umysłowi, że pragniesz być świadomy, że gdzieś tam coś się dzieje, ale Ciebie to nie dotyczy. Mi najbardziej pomaga skupienie się na własnym oddechu. Po kilku chwilach nie słyszę nic po za wdychanym i wydychanym powietrzem.


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jkochanowski.pun.pl www.la2husaria.pun.pl www.managerzuzlowy2011.pun.pl www.camorra.pun.pl www.radio-narew.pun.pl