Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#16 2012-06-25 18:51:52

 gajusz

Użytkownik

41295567
Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Rodzaj praktykowanej magii: uczeń

Re: Witam

Nikodem masz rację bunt powinien coś nieść za sobą , ale i Olimpia ma rację że nie nam to oceniać bo każdy ma wolny wybór.


Magia jest potężnym sprzymierzeńcem lecz często nie docenianym i lekceważonym

Offline

 

#17 2012-06-26 13:06:49

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Witam

Bunt dla samego buntu jest po pierwsze zabawny! Zabawne są też starania innych żeby Cię ''sprowadzić na właściwą drogę''. Pamiętam jak kiedyś na matematyce mi się cholernie nudziło... To był pierwszy dzień w gimnazjum, nie znałam nikogo nie wiedziałam, że dzięki temu co odpierdolę zyskam taką popularność i szacunek. xD Jak się o tym piszę czy mówi to raczej nie wygląda to zabawnie ale jakby tam się było, poczuło te emocje to by się zrozumiało. W każdym razie zapaliłam papierosa na matematyce bo już nie mogłam wyrobić i to jak się wygimnastykowałam w różnych śmiesznych pozach i kombinacjach żeby tego papierosa całego wypalić... Zdziwiła mnie, klasa bo mimo że nikogo w klasie nie znałam, zamiast sprzedać mnie nauczycielce to oni jeszcze odwracali jej uwagę i pokładali się ze śmiechu a uwierzcie było z czego... xD Jak dzwonek zadzwonił to mnie otoczyli, klepali po plecach itp. A jak już wyszłam z tej klasy to zauważyłam że inny ludzie z innych klas tym z wyższych się śmieją i przybijają piątkę... Cóż, tego się nie spodziewałam ale przynajmniej była polewka!

Żaden bunt nie jest bezsensu, każdy ma jakiś sens nawet ten dla zasady np. zjednoczyłam klasę - w całej szkole nie było tak zgodnej i lubiącej się klasy, pokazałam jak to można zrobić w chuja nauczycielkę pracując razem w zespole, itp. itd. Oczywiście to wszystko nie stało po tym jednorazowym incydencie lecz po paru, i każdy z odpałów miał super skutek. ^^
Więc jak widzisz bunt dla samego śmiechu jest warty, a zawsze przy okazji coś jeszcze zyskasz.
Jestem pewna, że Hicu da radę wyprowadzić wszystkich z błędu i udowodni, że nie trzeba mieć wykształcenia żeby dobrze sobie radzić.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#18 2012-06-28 03:36:04

 kelley

Wtajemniczony

Skąd: I love Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 76
Punktów :   

Re: Witam

Wiesz Hincu brakuje tutaj widzę w światku magii i czarów pionierów tak odważnych, tak wielkich i polotnych myśli jak Ty. Nie sądzę, żeby ktoś tutaj jeszcze na tym forum zrobił coś tak wielkiego jak Ty (rzucenie szkoły) i z podobnych powodów (inspiracja życiorysem Tesli, historią powstania orgonu i te sprawy). I wykonałeś to wielkie oburzenie na rzecz... rozwoju osobistego. Z mojej strony wielki szacunek. Jestem myślami z Tobą xD
Tak przeglądając niektóre odpowiedzi na Twoją decyzję, chciałbym posłużyć się słowami chrystusa. Właśnie taki wrogi tłum otoczył go jak na tym forum Ciebie w tym wątku. Wszyscy tak jak tu trzymali w dłoniach kamienie, żeby rzucić w niego. A wtedy on ich zapytał: Kto pierwszy rzuci we mnie kamieniem? Następnie patykiem na piasku rozpoczął pisać decyzję, którą podjął każdy z obecnych. Kiedy ludzie czytali na tym piasku co w życiu postanowili zrobić, to sami ze wstydem wypuszcali z rąk kamienie i odchodzili.
I dalej. Zanim wyjmiesz belkę z oka brata swojego to najpierw sobie sam ją wyjmij z własnego. Nie jesteś Bogiem, żeby osądzać innych. Niebo jest tam wysoko u góry, a my jesteśmy tu, twardo na Ziemii. A jeśli nie chcesz, żeby Ciebie osądzali to ty sam nikogo nie osądzaj; tu jest mowa o kabalistycznych prawach powrotu, że osądzając innych sam narażasz sie na osąd. I to w życiu do ciebie zwyczajnie wróci.

Ręce precz od Hincu'a!

Jeśli chodzi o porzucenie szkoły to gratuluję Ci dołączenia do naprawdę wolnych ludzi. System edukacyjny jest częścią systemu, który ma na celu przygotowanie człowieka do życia w zaprojektowanym społeczeństwie. Od młodych już lat się w systemie edukacyjny pierze ludziom umysły. Programuje się ich w taki sposób, żeby nie myśleli samodzielnie, żeby nie zbuntowali się przeciw temu uciśnieniu, w którym chce ich widzieć ekipa rządząca. W systemach edukacyjnych przeprogramowany człowiek jest narzędziem w czyichś rękach. Nie jest wolny.
Mówię w wielkim skrócie, ale jeśli ktoś tu wejdzie w polemikę to jestem w obronie takich wartości jak wolność stanąć. I dowieść jak tu jest z rządami na tej planecie. Ale nie wydaje mi się to tematem tego forum. Chciałem jedynie powiedzieć, że tutaj brakuje takich ludzi jak Hincu, którzy potrafią jeszcze powiedzieć NIE i podążać swoją niełatwą ścieżką, o czym jeszcze nie wiedzą. I potrafią to zrobić pomimo przytłaczajacych argumentów, że jednak powinni kroczyć wydeptaną przez miliony drogą.
Uważam, że w czarach jest potrzeba rewolucji. Pozostawanie ortodoksem magii, tradycjonalistą i trzymanie się ściśle pradawnych zaklęć i rytuałów jest nawet sprzeczne z duchem Źródła, od którego z tego też powodu poodwracały się te wszystkie systemy magiczne. Bo siły powstrzymujące postęp chcą byśmy się nie rozwijali, nie ewoluowali. Żebyśmy trwali w matni. To dla nich jest wygodne, bo karmią się naszą taką energetycznością. Napewno niewygodny jest taki Hincu, który jest zdolny się wszystkiemu przeciwstawić. Jakimś zasadom, które narzuca się całym społeczeństwom. Kiedyś Albert Einstein zauważył, że kiedy wszystkim coś wydaje się niemożliwe i miał na myśli też ezoterykę - to wtedy pojawia się ktoś młody, kto o tym jeszcze nie wie, że to jest niemożliwe. I robi to. Między innymi system edukacyjny jest po to, żeby wpoić człowiekowi co jest możliwe, a co nie. Żeby od dziecka zarazić go chorobą tak zwanego "zdrowego rozsądku".
Duch przemian zaczyna się od pewnej nieświadomości wiedzy. Ale również i miłości. Ze światła, które musimy w sobie odkryć, odkopać. A na taką Drogę zdecydował się właśnie Hincu. Musimy odwrócić się od naszych nauczycieli magii i czarów. I to wszystko zacząc robić inaczej, robić na bazie i mocy mądrości, która wypływa z nas samych. Naszym zadaniem jest tylko dostanie się, trudne dokopanie się do swojego własnego wnętrza i rozwalenie wszystkich tych barier i blokad naokoło. Musimy roznieść te wszystkie zardzewiałe okna na około naszej duszy. Porozwierać te wszystkie okna na oścież, może nawet często powiększyć wybuchami w nas, żeby to światlo mogło się z nas samych wydobyć. Wtedy otworzymy przed sobą NIESKOŃCZONE możliwości. Będziemy mogli dokonywac zmian w naszym otoczeniu. Będziemy mogli być wynalazcami, pionierami. Będziemy mogli dokonywać zmian, dokonywać postępu. Będziemy mogli robić rzeczy, o których nikomu się nawet wcześniej nie śniło.
Chciałbym polecić Ci Hincu film do obejrzenia: "Histeria. Romantyczna historia wibratora". To film opowiadający historię rodem z biografii najwybitniejszych w dziejach wynalazców i odkrywców. Takich jak Tesla, Edison i wielu innych. To opowieść dokumentalizowana, która mówi o czymś więcej niż tylko o wynalezieniu wibratora. To historia o duchu przemian. O duchu, który jest wybudowany na magii miłości właśnie płynącej z naszej duszy. O dawaniu i otrzymywaniu w zamian zgodnie z powrotem. To dzięki miłości, która płynie z naszego Źródła powodujemy komplikacje w naszym otoczeniu, które choć nie widzimy rozwiązania są głównym motorem do powstawania wynalazków, które potem zmieniają bieg historii całego świata. Telefon wymyślono, bo ktoś tam miał chorą żonę. I dlatego, że ją bardzo kochał i była taka na tamten czas absurdalna potrzeba. I to samo dotyczy się tych wszystkich receptur magicznych, rytuałów, obrzędowości. I projektowania zaklęć, a nie ich powtarzania po kimś z dawnych lat, innych realii, bo babcia nam ustnie przekazuje je jak jej babcia od setek lat. Nawet obecnie wibrator nie spełnia swojej takiej roli jak w minionej epoce. Nawet obecnie jest zapotrzebowanie na podobny prosty wynalzek, który sprawdzi się w nowej epoce i ją zrewolucjonizuje. Naprawdę w każdej istniejącej dziedzinie jest ogromna przestrzeń dla ludzi pełnych miłości, którzy znajdą nowe rozwiązanie istniejących problemów. To wszytsko jest NIESKOŃCZONE. xD


# Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się wyrazić lekcje, jakich na co dzień udziela nam Wszechświat xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deathl2.pun.pl www.fairytailgame.pun.pl www.zycierodzinnezon2010.pun.pl www.poke-land.pun.pl www.zostanlegenda.pun.pl