#1 2012-03-20 19:40:59

 matrix-9

Użytkownik

20200591
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 32
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda, Ogień, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Żywiołów, lecz nie tylko

Aura, i spostrzeganie jej

"Aura – w okultyzmie jest emanacją ciała eterycznego natomiast w filozofii Wschodu manifestacją sił witalnych. Aurę można także określić jako zmienne pole biologiczne składające się między innymi z sił elektromagnetycznych , magnetycznych , elektrycznych i "biograwitacyjnych" człowieka. Potocznie mówiąc polega to na widzeniu kolorów (otoczek) dookoła człowieka. Aura za pomocą kolorów , dostarcza nam informacji na temat stanu , w którym dany człowiek się znajduje – określa stan zdrowia , zasoby energetyczne , stan psychiczny a także stan emocjonalny (w kolorach aury widać dokładnie, że np. osoba jest po jakiejś sprzeczce). Aurę posiada każdy człowiek , lecz najczęściej jest ona słaba i ciemna. Całą jej strukturę można podzielić na poszczególne warstwy:

- Aura eteryczna – jasna lub ciemna obwódka , jest odzwierciedleniem żywotności i witalności organizmu.

- Aura astralna – jest jasna , symetryczna i w dość równej odległości od ciała. Jest ona przejawem życia emocjonalnego i uczuć.

- Aura mentalna – jest mglista i dość jasna ale nie posiada wyraźnych kształtów. Jest przejawem aktywności myślowej i elementów życia duchowego.


Każdy człowiek posiada swoją własną indywidualną aurę. Posiada ją nie tylko człowiek ale np. zwierzęta , rośliny a nawet przedmioty. Aura człowieka „ciągle się zmienia” - w każdej sekundzie może ulec zmianie. Natomiast np. aura pnia będzie cały czas jednakowa chyba , że ktoś ten pień będzie niszczył. Dzieci do 5 lat „naturalnie” widzą aurę , dlatego czasem płaczą gdy popatrzą np. ponad głowę matki lub ojca i nie spodoba im się kolor aury.

Kolory zdradzają także cechy charakteru osoby, której aura jest obserwowana:

Osoby , które są prawdomówne , miłe , uczynne itp. mają zazwyczaj aury jasne , w których kolory są czyste i nie zmącone natomiast przeciwieństwem tego czyli osoby , które są kłamliwe , zazdrosne i dominuje w nich gniew mają aury w kolorach ciemnych , zmąconych , zgaszonych itd.


Znaczenie poszczególnych kolorów:


- Czerwony – Osoby z czerwoną aurą są odważne i pewne siebie. Maja bardzo silną osobowość , kochają osiągać sukcesy , robią wszystko aby wygrać lub być najlepszym. Dla czerwonych bardzo ważne są pieniądze i sex.

- Pomarańczowy – Może oznaczać harmonię miedzy ciałem a duchem. Pomarańczowi poszukują przygód i cieszą się życiem. Uwielbiają planować a następnie realizować te plany. Wolą być samotnikami , łatwo im jest znaleźć sobie partnera.

- Żółty – Mają dziecięcą osobowość i pogodny charakter. Mają wspaniałe poczucie humoru , są dowcipni i rozrywkowi. Chcą być nie zależni i być w związku. Są osobami towarzyskimi - dobrzy w rozwiązywaniu problemów. Są uczciwi i dobrze pracują grupowo. Ważna jest dla nich modlitwa.

- Zielony - To spokojne osoby lubią przebywać na łonie natury. Są otwarci i przyjacielscy , potrzebują mało aby być szczęśliwi. Najważniejsze dla nich jest poczucie szczęścia i satysfakcji. Są towarzyscy i rozmowni (gaduły). Ne lubią zbyt ciężko pracować - fizycznie i umysłowo. Nie są też zbyt odpowiedzialni.

- Niebieski – To troskliwi i opiekuńczy ludzie , bardzo mądrzy. Bardziej przejmują się sprawami innych niż swoimi. Potrzebują być doceniani i kochani przez innych. Dla niebieskich najważniejsze są sprawy duchowe.

- Brązowy - Kolor osób nastawionych do życia pod kątem materialnym oraz biznesmenów.

- Różowy – Kolor ten dominuje w aurze u dzieci i nastolatków , można go spotkać także u dorosłych a wtedy oznacza to , że dana osoba jest nie dojrzała emocjonalnie i psychicznie – brak wiary w siebie.


- Turkusowy - Osoba o kolorze aury turkusowym ma wiele energii , potrafi wpłynąć na innego człowieka jest dobrym organizatorem.


- Biały - Biała aura oznacza brak harmonii w ciele i umyśle. Osoba , która posiada białą aurę najczęściej ma wiele problemów , jest na coś chora lub od czegoś uzależniona.


- Siarkowy - ból , złość.


- Szary - ciemne myśli , nieczyste zamiary.


Zaburzenia aury występują zazwyczaj wtedy kiedy ktoś jest zdenerwowany lub gdy jest chory (np. złamana ręka) , wtedy koło tej ręki pojawi się zaburzenie czyli np. wyraźna zmiana koloru. "

Źródło: http://www.hazelgrove.fora.pl/praca-z-e … y,396.html


"Magia jest tym, czego nie wiesz."

— Jonathan Carroll

Offline

 

#2 2012-03-20 19:58:49

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Aura, i spostrzeganie jej

Ej, no wypraszam sobie xD
Osoby o zielonych aurach mają predyspozycje to uzdrawiania. Natomiast różowa aura to prawdziwa rzadkość u dorosłych, reprezentuje to co już jest rzadkością! Czyli, bezwarunkową przyjaźń i miłość, potrafią przytulić bezdomnego i go przygarnąć, oddać ostatni grasz oraz powiedzieć ''kocham Cię'' do każdego człowieka (miłość to nie tylko związek pomiędzy kobietą a mężczyzną), ludzie o różowych aurach to empaci, kochają każdego człowieka i zwierzę, pomogą każdemu - nie żywią urazy, a jak już to na bardzo krótko. Zawsze dają, nigdy nie biorą - wszystko bezinteresownie. Oni są na ostatnim miejscu, na pierwszym jest cała reszta - osoby o różowej aurze potrafią rzucić się w ogień za nieznajomym a nawet i wrogiem, (choć na ogół ich nie mają, przynajmniej oni nie widzą człowieka jako wroga) nigdy nie odmówią pomocy, są serdeczni i przyjacielscy. Prawdą jest to, że takie osoby są nie pewne siebie często bo wiedzą że się różnią, i są również naiwni bo wierzą w dobro człowieka - są bardzo ufni a kiedy tacy ludzie są już innym nie potrzebni to dostają kopa w tyłek i człowiek z różową aurą zamyka się w sobie, nawet zmienia swój charakter co może się skończyć izolacją od innych, strachem przed zranieniem itp. Są niestali emocjonalnie, fakt ale dlatego bo właśnie są empatami. Osoba empatyczna, wyczuwa emocję innych a czasami nawet je przejmuje co się wiąże ze zmianą zdania bo również przejmują część myśli innego człowieka.

Jako ciekawostkę napiszę, że Jezus miał różową aurę.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-06-29 21:22:22

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Aura, i spostrzeganie jej

Ja tez chcialabym napisac interpretacje kolorow aury, z tego wzgledu, ze jest z bd zrodla, z ksiazki Doreen Virtue pt. ''Oczyszczanie czakr''.

Ogolne Znaczenie Kolorow Aur

Czerwony
- Obsesje lub zmartwienia odnosnie pieniedzy; gniew lub brak przebaczenia; niepokoj lub nerwowosc.

Rozowy
- Zywy i jasny: radosc, milosc, niewinnosc, wspolczucie: nowy lub odrodzony romantyczny zwiazek. Moze takze oznaczac jasnoslyszenie.
- Magenta lub fuksja: pasja, wysoka energia seksualna.

Pomaranczowy
- Przeprowadzka do nowego domu (im wiecej pomaranczowego w aurze, tym bardziej nieunikniona przeprowadzka) lub swiezo po przeprowadzce.

Zolty
- Jasno lub blado zolty: pojawia sie duchowa i psychiczna swiadomosc; optymizm i wiara w przyszlosc; ekscytacja nowymi pomyslami.
- Jasny cytrynowo zolty: walka o utrzymanie wladzy lub kontroli nad relacja osobista lub biznesowa. Nie lubi pracy lub kariery. Zmiana pracy.
- Czysty metaliczno zloty, blyszczacy i jasny: duchowa energia i moc- aktywna i obudzona; osoba pelna inspiracji. Energia Chrystusa.

Zielony
-''Elektrycznie'' jasna, szmaragdowa zielen: Uzdrowiciel (moze byc profesjonalnym uzdrowicielem, naturalnym uzdrowicielem lub takim, ktory jest nieswiadomy swoich uzdrowicielskich zdolnosci). Oznacza takze, ze modlitwy za wlasne uzdrowienie dzialaja. Pracujacy z Archaniolem Rafaelem.
- Ciemna lub mglista lesna zielen (kolor nie ma swiatla ani slabego podswietlania): zazdrosny; oburzony;czujacy sie jak ofiara swiata; winiacy siebie i innych; brak bezpieczenstwa i niska samoocena; brak zrozumienia osobistej odpowiedzialnosci; wrazliwosc na krytyke.
- Groszkowo zielony (mdly zielony): zwodzacy siebie lub innych.

Niebieski
- Jasnoniebieski: Ekspresyjny; prawdomowny; bylby zadowolony ze sciezki kariery zwiazanej z komunikacja.
- Turkusowy lub kolor morskiej piany: Cel zycia to nauczyciel duchowy lub nauczanie innych o uzdrawianiu.
- Blekitny: Jasnowidzacy; wysoce duchowa natura.

Purpura
- Niebiesko (kobaltowo) purpurowy: Archanil Michal stoi tuz obok osoby.
- Czerwonawy fiolet: Jasnoslyszenie (zdolnosc slyszenia glosu wyzszego ja, Boga, aniolow, oswieconych mistrzow lub duchowych przewodnikow).
- Jasna lub czysta ''elektryczna''purpura: W zgodzie z Boskim krolestwem duchowym; oswiecenie: jasnorozpoznawanie.

Bialy- Niewinnosc i prawda; cechy anielskie.
- Biale iskry lub blyski bialego swiatla: Anioly sa blisko.

Tecze
- Paski w kolorze teczy, wystajace niczym promienie sloneczne z dloni, glowy lub ciala: Uzdrowiciel Reiki lub/i gwiezdny czlowiek (ktos, kto jest w swoim pierwszym wcieleniu na Ziemi). Uzdrowiciel energia.

Srebrny
- Jasny metaliczny: Ciaza lub narodziny nowego projektu.
- Ciemny i metny szary: Depresja. Nadmierne zanieczyszczenie powietrza lub dym. Zbyt duza ilosc nabialu w diecie.

Czarny
- Zazwyczaj oznacza dlugoterminowy brak przebaczenia (wobec siebie lub kogos innego) zgromadzony w specyficznym obszarze ciala, ktory moze prowadzic do zagrozenia zdrowia; takze byty skadajace sie na aure, czakry lub cialo osoby; ciala obce; cierpienia z przeszlych wcielen ulokowane w ciele; nie uwolniony zal z aborcjami, jesli ciemnosc pojawia sie w jajnikach.

Ostatnio edytowany przez ika887 (2012-06-29 21:24:49)

Offline

 

#4 2012-06-29 23:19:37

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Aura, i spostrzeganie jej

Oli nie chce wyjść na idiotę ale to co napisałaś to, to wygląda jakbyś po prostu opisała mnie .


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.impressivetitle.pun.pl www.metalocalypse.pun.pl www.harem-rom.pun.pl www.salsacubana.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl