Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-10-19 23:00:43

 mizuki

Super Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 122
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Rószofa :3

Si-Dosu.

Si-Dosu jest dosyć offensywną techniką.
Dobrze się sprawdza w sferze fizycznej pod czas ataku, lecz w ferworze walki trudno jest ją zrobić.

1) Robisz dwie kule energii. Jedna większa i dosyć luźna, druga musi być mocna, zwarta i mała.
2) Łączysz dwie kule ze sobą tak że ta mniejsza znajduje się po środku tej dużej (ma ona na celu nie "wyparowywanie" energii z małej kuli).
3) Wizualizujesz że ta mała wypuszcza korzenie (nie tracąc na gęstości i twardości) aż do granicy większej kulki.
4) Zacznij obracać dwoma kulami w przeciwne strony (im większa prędkość tym lepiej)
5) Uderz w cel.

Jak widać ćwiczenie nie jest łatwe, szczególnie jeśli ma być wykorzystywane podczas walki.
Przy opanowaniu tej techniki do poziomu woli (samą wolą tworzymy si-dosu) jest możliwość użycia jej podczas zwykłej walki.


Pozdrowienia
Mizuki


Siła nie zależy od siły mięśni, lecz od siły umysłu...

Offline

 

#2 2012-02-07 21:23:19

xao

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 27
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Rodzaj praktykowanej magii: Chaos, krwi,czarna,energetyka

Re: Si-Dosu.

Mam artykuł napisany przez autora tej techniki w którym moim zdaniem jest to lepiej opisane więc wklejam.

1.Teoria
W teorii jest to kula w której wiry Energi niszczą energie nie będącą taką samą jak w rdzeniu w praktyce nie które ciała wchłaniają go ku mojemu zdziwieniu u mojego kuzyna po uderzeniu nie było si-dosu jego ciało wchłonęło energie.

2.Zastosowania
Jest to technika głównie do ataku może spowodować krwotok wewnętrzny (pojawiają się czerwone plamy na ciele) a także duże obrażenia duchowe w zależność od mocy.

3.Praktyka
Jak umiesz psi-balle robić to powinno ci się to udać za 10 razem smuggler na pewno będzie wiedział coś o tym więcej 

4.Tworzenie
Skup się, w dłoni stwórz małą kulkę wielkość ping-pongowej ale musi być w niej sporo energii jak najwięcej się tylko da ale nie przemęczaj się bo to jeszcze nie koniec. To jest właśnie rdzeń czyli źródło mocy dla naszego si-dosu.

Utrzymuj rdzeń w ręce a w drugiej ręce stwórz psi balla wielkość piłki ręcznej musi być pusty w środku. Gratulacje to powłoka.

Teraz włóż (fizycznie ruchem ręki i wizualizując połączenie) rdzeń do powłoki [Uwaga może kopnąć z powodu spięcia energii ja raz przesadziłem i mnie pykło mocno dość]. Ale gdzie gdzie już lecisz na kota?? Poczekaj chłopie nie ruszaj zwierza, a poza tym tylko byś go podładował bo tutaj nic nie robi jeszcze >

Teraz z rdzenia muszą wyjść „włosy” (dobra profesjonalnie nici energii). Nie dekoncentruj się teraz niech te włosy zaczną wirować niech się zaczną kręcić coraz szybciej. Gratulacje to si-dosu

Teraz idź pieprznij tego kozaka tego co myśli ze jest fajny bo podnosi 60kg na klatę i ma buty z adidasia.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Technika działa i jest bardzo ciekawa. Z tego co słyszałem ma "wyższe poziomy" jednak o tym mi nie wiadomo nic więcej (poza tym, że technika na wyższych poziomach jest o wiele potężniejsza).

Ostatnio edytowany przez xao (2012-02-07 21:25:26)

Offline

 

#3 2012-08-17 00:38:08

 Dawian

Wtajemniczony

38445382
Call me!
Skąd: Grodzisk Mazowiecki /Warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 49
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Wszystko.

Re: Si-Dosu.

Naruto...-_- tylko tyle mogę napisac acz kol wiek technika naprawdę może zostac zrealizowana,tylko że do wytworzenia tego potrzeba średniej ilości energii aby kogoś naładowac,cóż skrzywdzic o wiele więcej

Ostatnio edytowany przez Dawian (2012-08-17 00:39:41)


Chaos i Śmierc to koniecznośc przed Ładem.

Offline

 

#4 2012-08-17 09:15:30

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Si-Dosu.

Bo bajki tego typu kradną sobie fakty z ezoteryki a potem ludzie uważają to za ''bajkę''. xD
Kiedyś wpadłam do domu do matki i mój brat oglądał bajkę na Nickelodeon a tam wątek o... czakrach. -_-' Ok wyjaśnione dobrze to co są czakry, ale widział ktoś otworzyć je wszystkie w ciągu jednego dnia? xD I to za pierwszym razem?


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#5 2012-08-18 17:25:07

 marcin95w

Użytkownik

2206688
Skąd: Rudnik, Starachowice
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 15
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Żywioł: Powietrze, Woda
Rodzaj praktykowanej magii: moc
WWW

Re: Si-Dosu.

Haha, ja widziałem jakiś film niby dokumentalny, gdzie jakaś kobieta położyła ręce na głowie dziecka i po 3 sekundach powiedziała "no, otwarłam już jego czakrę 3 oka"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pkbud10.pun.pl www.eaa.pun.pl www.priv-serwer.pun.pl www.is03zut.pun.pl www.czempioni.pun.pl